Niewolnica Victoria (1)

(La esclava blanca)

serial obyczajowy Kolumbia 2016   od 12 lat
Występują:Nerea Camacho, Nina Caicedo, Miguel de Miguel, Natasha Klauss
W skrócie:Tomas przekazuje don Domingowi, właścicielowi hacjendy El Eden, ostatnią ratę długu. Prosi o możliwość kupienia wolności dla swojej żony i córki. Jego ukochana, Lorenza, troszczy się o Viktorię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Victoria (Nerea Camacho), znana przez wszystkich jako markiza, przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Prawda jest jednak inna... Wiele lat temu Victoria została uratowana od śmierci w pożarze i wychowywana przez niewolników, którzy stali się dla niej najbliższą rodziną. Musiała jednak opuścić dom kochających ludzi, ponieważ jako biała kobieta nie mogła żyć wśród niewolników. Po latach powraca, udając kogoś, kim nie jest. Jej nieposkromiona dusza każe jej pomóc bliskim i zawalczyć o sprawiedliwość. Victoria jest gotowa na konfrontację z każdym, kto stanie jej na drodze do celu. Wierzy, że kolor skóry nie ma znaczenia. Niestety, nie wszyscy się z nią zgadzają.

W tym odcinku

Tomas przekazuje don Domingowi, właścicielowi hacjendy El Eden, ostatnią ratę długu. Mężczyzna gratuluje mu i obiecuje, że teraz będzie mógł żyć jak wolny obywatel. Tomas prosi także o możliwość kupienia wolności dla swojej żony i córki. Mężczyzna obiecuje, że rozważy jego prośbę i omówi tę sprawę ze swoją małżonką, Heleną. Tymczasem ukochana Tomasa opiekuje się maleńką Viktorią. Lorenza troszczy się o dziewczynkę niemalże jak o własne dziecko w przeciwieństwie do jego prawdziwej matki - Heleny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także