Niewierni (10-ost.)

Niewierni (10-ost.)

(Satisfaction: ...Through Resolution)

serial obyczajowy USA 2014   od 16 lat
Występują:Matt Passmore, Stephanie Szostak, Blair Redford, Katherine LaNasa
Reżyseria:Michael Smith
W skrócie:Grace obawia się, że jest za późno, by ocalić jej małżeństwo. Nie chce jednak rezygnować z podwójnego życia. Neil też uczęszcza na terapię. Adriana zachęca go do wyjazdu tylko we dwoje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Neil (Matt Passmore) i Grace (Stephanie Szostak) Trumanowie są małżeństwem od osiemnastu lat. Dotąd osiągnęli już wszystko, co - jak sądzą - jest niezbędne do szczęścia. Z drugiej strony przestali spędzać czas nad basenem, z powodu którego kupili piękny dom. Nie zajmują się również córką, Aniką (Michelle DeShon) - dziewczyna dojrzewa i zaczyna mieć własne problemy. Neil pracują osiemdziesiąt godzin tygodniowo, w tym czasie Grace stara się powrócić do pracy po długiej przerwie, by zrealizować własne ambitne plany. Wkrótce Neil odkrywa, że Grace spotyka się z młodym żigolakiem, Simonem (Blair Redford). Mężczyzna przez przypadek przejmuje jego telefon, wraz z kontaktami do klientek. Neil postanawia podszyć się pod Simona, by odkryć, czym kierują się kobiety, wybierając usługi żigolaka.

W tym odcinku

Grace rozmawia o swoim małżeństwie z terapeutą. Obawia się, że jest za późno, by je ocalić. Nie chce jednak rezygnować z podwójnego życia. Neil także uczęszcza na terapię. Adriana zachęca go do wyjazdu tylko we dwoje. Tymczasem Simon realizuje swój plan, którego celem jest wspólne życie z Grace. Ta po rozmowie ze Stephanie odkrywa sekret swojego męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)