Niesforny szwagier

Niesforny szwagier

4.9/10 4.8/10

(Brother Nature)

KOMEDIA USA 2016   od 16 lat
Występują:Taran Killam, Gillian Jacobs, Bobby Moynihan, Sarah Burns
Reżyseria:Osmany Rodriguez, Matt Villines
W skrócie:Polityk Roger Fellner zamierza oświadczyć się Gwen Turley podczas wspólnego weekendu. Spotkanie z przyszłym szwagrem uzmysławia mu, że bycie częścią rodziny Turleyów to nie lada wyzwania.
Pan postanawia oświadczyć się dziewczynie podczas wizyty w domu letniskowym jej rodziców, co nieoczekiwanie utrudnia przyszły szwagier - szaleniec z tysiącem pomysłów i dzikim poczuciem humoru.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Roger Fellner (Taran Killam) to świetnie się zapowiadający młody polityk. Mężczyzna planuje oświadczyć się swojej dziewczynie, Gwen Turley (Gillian Jacobs), podczas wspólnego weekendu w należącym do jej rodziców domku nad jeziorem. W trakcie wyjazdu Roger poznaje swojego przyszłego szwagra, Todda (Bobby Moynihan). To spotkanie uzmysławia politykowi, że bycie częścią rodziny Turleyów będzie dla niego nie lada wyzwanie. Znani z krótkometrażowych produkcji Matt Villines (Disney Princess Ke$ha) i Osmany Rodriguez (The Last Man on Earth) bawią do łez. W głównych rolach występują Taran Killam (Zniewolony. 12 Years a Slave), Gillian Jacobs (Dzień z życia blondynki), Bobby Moynihan (Wykapany ojciec), Sarah Burns (serial HBO Iluminacja), Rita Wilson (Bezsenność w Seattle) oraz Bill Pullman (Dzień Niepodległości).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)