Niesamowity świat Gumballa: Mikrofalówka (161)

(The Amazing World of Gumball)

serial animowany Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania 2011
W skrócie:Pod wpływem impulsu Gumball tworzy w darze dla świata słój z ohydną zawartością. Kiedy tata wkłada naczynie do kuchenki mikrofalowej, z zawartości słoika zostaje powołany do życia mutant Kenneth.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 3 grudnia
za 3 dni
2:05 Cartoon Network (z napisami)
piątek, 4 grudnia
za 4 dni
23:01 Cartoon Network (z napisami)
sobota, 5 grudnia
za 5 dni
5:04 Cartoon Network (z napisami)

Opis

Dwunastoletni Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci, takich jak banan, T-Rex czy fistaszek cheerleaderka. Ojciec Gumballa jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Ich dzieci to właśnie Gumball - niebieski kot z gigantyczną głową, Anais - 4-letnia genialna króliczka i Darwin - udomowiona złota rybka, która stała się częścią rodziny, gdy wyrosły jej nogi. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody oraz ciągle wpada w tarapaty. A to musi uciekać przed gigantycznym T-Rexem, a to robot przejmuje jego osobowość, a raz też przebiera się za cheerleaderkę i robi szpagaty, aby zaimponować dziewczynie swoich marzeń. "Niesamowity świat Gumballa" to wizualnie przełomowy serial, który łączy animację 2D, 3D z realną scenerią.

W tym odcinku

Pod wpływem impulsu Gumball tworzy w darze dla świata słój z ohydną zawartością. Kiedy tata przypadkowo wkłada naczynie do kuchenki mikrofalowej, z zawartości słoika zostaje powołany do życia mutant Kenneth.

Zobacz także