Niesamowity świat Gumballa: Hełm (171)

(The Amazing World of Gumball)

serial animowany Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania 2011
W skrócie:Gumball odkrywa, że foliowy hełm zapewnia wielkie szczęście. Anais uważa jednak, że raczej zaszkodzi on Wattersonom. Psotny kot zaczyna walkę o hełm z rodzicami. Ostatecznie postanawia go zniszczyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 3 grudnia
za 3 dni
2:27 Cartoon Network (z napisami)
sobota, 5 grudnia
za 5 dni
5:26 Cartoon Network (z napisami)
sobota, 5 grudnia
za 5 dni
22:40 Cartoon Network (z napisami)

Opis

Dwunastoletni Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci, takich jak banan, T-Rex czy fistaszek cheerleaderka. Ojciec Gumballa jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Ich dzieci to właśnie Gumball - niebieski kot z gigantyczną głową, Anais - 4-letnia genialna króliczka i Darwin - udomowiona złota rybka, która stała się częścią rodziny, gdy wyrosły jej nogi. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody oraz ciągle wpada w tarapaty. A to musi uciekać przed gigantycznym T-Rexem, a to robot przejmuje jego osobowość, a raz też przebiera się za cheerleaderkę i robi szpagaty, aby zaimponować dziewczynie swoich marzeń. "Niesamowity świat Gumballa" to wizualnie przełomowy serial, który łączy animację 2D, 3D z realną scenerią.

W tym odcinku

Gumball odkrywa, że foliowy hełm zapewnia wielkie szczęście. Anais uważa jednak, że ta rzecz raczej zaszkodzi Wattersonom. Niebawem Gumball walczy o hełm z rodzicami. Z pomocą siostry postanawia go zniszczyć, żeby ratować rodzinę.

Zobacz także