Niesamowity świat Gumballa: Dług (12)

(The Amazing World of Gumball: The Debt)

serial animowany Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania 2011
W skrócie:Kot o mały włos nie zostaje potrącony przez Robinsona. Jest przekonany, że to właśnie sąsiad uratował mu życie. Postanawia zrewanżować się za ten rzekomy wyczyn, ale nie ma pomysłu, co mógłby zrobić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 25 listopada
jutro
2:26 Cartoon Network
piątek, 27 listopada
za 3 dni
22:51 Cartoon Network
poniedziałek, 30 listopada
za 6 dni
5:15 Cartoon Network

Opis

Dwunastoletni Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci, takich jak banan, T-Rex czy fistaszek cheerleaderka. Ojciec Gumballa jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Ich dzieci to właśnie Gumball - niebieski kot z gigantyczną głową, Anais - 4-letnia genialna króliczka i Darwin - udomowiona złota rybka, która stała się częścią rodziny, gdy wyrosły jej nogi. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody oraz ciągle wpada w tarapaty. A to musi uciekać przed gigantycznym T-Rexem, a to robot przejmuje jego osobowość, a raz też przebiera się za cheerleaderkę i robi szpagaty, aby zaimponować dziewczynie swoich marzeń. "Niesamowity świat Gumballa" to wizualnie przełomowy serial, który łączy animację 2D, 3D z realną scenerią.

W tym odcinku

Niebieski kot o mały włos nie zostaje potrącony przez pana Robinsona, parkującego auto. Jest jednak przekonany, że to właśnie sąsiad uratował mu życie. Postanawia zrewanżować się panu Robinsonowi za ten rzekomy wyczyn, ale nie ma pomysłu, co mógłby dla niego zrobić.

Zobacz także