Nieposkromiona miłość (94)

Nieposkromiona miłość (94)

(Amor bravio)

telenowela Meksyk 2012   od 12 lat
Występują:Silvia Navarro, Cristián de la Fuente, César Évora, Leticia Calderón
W skrócie:Daniel jest zdziwiony, że Isadora i Cayetano przyjaźnią się. Mówi o tym Camili. Rosario płacze nad grobem Alonsa i modli się o wybaczenie. Viviana nie umie wybrać między Aaronem a Rafaelem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Camila (Silvia Navarro), której narzeczony zginął w wypadku na kilka dni przed ślubem, podejmuje pracę weterynarza na hacjendzie La Malquerida należącej do jej wuja. Wychodzi za zarządcę farmy, Alonsa (Flavio Medina). Małżeństwo przynosi Camili rozczarowanie. Tymczasem wuj umiera, przepisawszy wcześniej swój majątek na Daniela (Cristián de la Fuente). Mężczyzna przyjeżdża do Meksyku, by dowiedzieć się, czemu został spadkobiercą fortuny. Musi jednak pokonać wiele trudności. Wreszcie przybiera imię Andreas i rozpoczyna pracę w La Malquerida. Daniel i Camila zakochują się w sobie. Na przeszkodzie stają im jednak tajemnice z przeszłości.

W tym odcinku

Daniel jest zdziwiony, że Isadora i Cayetano przyjaźnią się. Mówi o tym Camili. Rosario płacze nad grobem Alonsa i modli się o wybaczenie. Viviana nie umie wybrać między Aaronem a Rafaelem. Becerra wychodzi ze szpitala. Natalia proponuje, by zatrzymał się w pensjonacie, gdzie będą mogły razem z matką otoczyć go opieką. Do La Marquerida przybywa prawnik, który zawiadamia mieszkańców, że Isadora jest spadkobierczynią Alonsa. Camila wątpi w autentyczność testamentu. Mówi Isadorze, że wie, iż próbowała ją zabić.

Występują (pokaż wszystkich)