Nieposkromiona miłość (6)

Nieposkromiona miłość (6)

(Amor bravio)

telenowela Meksyk 2012
Występują:Silvia Navarro, Cristián de la Fuente, César Évora, Leticia Calderón
W skrócie:Adwokat odczytuje testament wuja Camili, Daniela Monterde, w którym informuje, że jego majątek ma przejąć Daniel Diaz Acosta. Alonso chce się dowiedzieć, kim jest tajemniczy spadkobierca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Camila (Silvia Navarro), której narzeczony zginął w wypadku na kilka dni przed ślubem, podejmuje pracę weterynarza na hacjendzie La Malquerida należącej do jej wuja. Wychodzi za zarządcę farmy, Alonsa (Flavio Medina). Małżeństwo przynosi Camili rozczarowanie. Tymczasem wuj umiera, przepisawszy wcześniej swój majątek na Daniela (Cristián de la Fuente). Mężczyzna przyjeżdża do Meksyku, by dowiedzieć się, czemu został spadkobiercą fortuny. Musi jednak pokonać wiele trudności. Wreszcie przybiera imię Andreas i rozpoczyna pracę w La Malquerida. Daniel i Camila zakochują się w sobie. Na przeszkodzie stają im jednak tajemnice z przeszłości.

W tym odcinku

Adwokat odczytuje testament wuja Camili, Daniela Monterde, w którym informuje, że jego majątek ma przejąć Daniel Diaz Acosta. Alonso chce się dowiedzieć, kim jest tajemniczy spadkobierca, aby rodzina zmarłego mogła przeciwdziałać. Isadora jest oburzona treścią dokumentu. Augustina uważa, że może on być nieślubnym synem Daniela. Tymczasem Diaz Acosta odbiera telefon informujący go, że został dziedzicem majątku Daniela Monterde.

Występują (pokaż wszystkich)