Nieoczywiste miejsca (5/8)
| W skrócie: | Dominika zamieszkała w chyży, czyli drewnianej zagrodzie. Budynek trzeba było rozebrać i przetransportować do miejscowości oddalonej o 10 km. Prowadząca poznaje także Tatianę i jej rodzinę. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Katarzyna Jaroszyńska odwiedza nietypowe domy, zlokalizowane w urokliwych okolicznościach przyrody. Prowadząca obejrzy m.in. domki holenderskie, barki, przyczepy, a także domy z kontenerów. Widzowie poznają właścicieli nietypowych nieruchomości, architektów, rozwiązania wnętrzarskie, a kulisy budowy domów.
W tym odcinku
Katarzyna Jaroszyńska tym razem odwiedza Dominikę, która zamieszkała w chyży, czyli drewnianej jednobudynkowej zagrodzie. Budynek trzeba było jednak rozebrać i przetransportować do miejscowości oddalonej od Hańczowej o 10 km. Prowadząca poznaje także Tatianę i jej rodzinę, która przeniosła się do drewnianego domu, którego konstrukcja pozwoliła domownikom na dodanie kolejnych modułów. Tymczasem Mateusz od zawsze marzył o posiadaniu posiadłości, którą będzie mógł swobodnie podróżować. Postanowił więc zaprojektować sobie mobilny dom.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Katarzyna Jaroszyńska
gospodarz
Zobacz także
- Nieoczywiste miejsca (2/10) - serial dokumentalny - noc niedz./pon., 5 na 6 lipca 2:05
- Nieoczywiste miejsca (11/12) - serial dokumentalny - noc niedz./pon., 5 na 6 lipca 2:35
- Nieoczywiste miejsca (3/10) - serial dokumentalny - noc pon./wt., 6 na 7 lipca 2:20 i 1 późniejsza emisja
- Nieoczywiste miejsca (4/10) - serial dokumentalny - noc wt./śr., 7 na 8 lipca 2:20
- Nieoczywiste miejsca (5/10) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 8 na 9 lipca 2:20
- Nieoczywiste miejsca (6/10) - serial dokumentalny - noc czw./pt., 9 na 10 lipca 2:20
- Nieoczywiste miejsca (7/10) - serial dokumentalny - noc pt./sob., 10 na 11 lipca 2:20
- Nieoczywiste miejsca (8/10) - serial dokumentalny - noc niedz./pon., 12 na 13 lipca 2:10
- Nieoczywiste miejsca (9/10) - serial dokumentalny - noc pon./wt., 13 na 14 lipca 2:20
- Nieoczywiste miejsca (10) - serial dokumentalny - noc wt./śr., 14 na 15 lipca 2:20
