Nienarodzony

5.8/10 4.8/10

(The Unborn)

HORROR USA 2009   od 16 lat
Występują:Odette Yustman, Gary Oldman, Cam Gigandet, Meagan Good
Reżyseria:David S. Goyer
W skrócie:Reżyser filmu jest przede wszystkim znany jako scenarzysta. Pracował przy takich filmach jak "Batman: Początek" i "Człowiek ze stali".
Nękana przez koszmarne wizje dziewczyna próbuje dociec ich przyczyny. Okazuje się, że to duch ofiary Holocaustu. Warto egzorcyzmować twórców tej bzdury.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Casey Beldon (Odette Yustman) jest młodą studentką z Chicago. Od jakiegoś czasu nawiedzają ją przerażające wizje, w których ukazuje się nieznane jej dziecko. Przeszukując rzeczy matki, która wiele lat wcześniej popełniła samobójstwo, dziewczyna natrafia na zdjęcie chłopca ze swoich snów. Obok niego znajduje wycięty z gazety artykuł o nazistowskich eksperymentach medycznych, w którym matka dziewczyny zakreśliła nazwisko jednej z ocalałych ofiar. Wkrótce Casey dociera do Sofi Kozmy (Jane Alexander) - wiekowej damy przebywającej w domu spokojnej starości. Kobieta, która okazuje się biologiczną babcią dziewczyny, wyjawia jej mroczną tajemnicę z przeszłości. Okazuje się, że chłopiec ze zdjęcia, brat bliźniak staruszki i jednocześnie stryj Casey, w trakcie II wojny światowej trafił do obozu w Auschwitz i zmarł wskutek okrutnych eksperymentów. Od tego czasu błąka się na pograniczu świata żywych i umarłych, próbując narodzić się na nowo. Zdaniem Sofi, jedynym sposobem, by wyrwać wnuczkę spod władzy demona są hebrajskie egzorcyzmy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)