Nielegalni (6)

Nielegalni (6)

serial sensacyjny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Grzegorz Damięcki, Andrzej Seweryn, Sylwia Juszczak, Filip Pławiak
Reżyseria:Leszek Dawid, Jan P. Matuszyński
W skrócie:Konrad Wolski postanawia śledzić ojca. Nie udaje się ukryć informacji o śmierci Travisa. Po publikacji zdjęć, ukazujących martwego agenta, zespół musi obmyślić nowy plan działania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki), szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmuje w Stambule białoruskiego handlarza bronią. Dzięki temu dociera do informacji o planowanym zamachu terrorystycznym w Szwecji. Broń, która ma zostać w nim użyta pochodzi z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad prosi Travisa (Filip Pławiak), polskiego szpiega, aby zdobył informacje pozwalające udaremnić plan terrorystów. Niestety mężczyzna zostaje zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego ewakuacji do Mińska wyrusza Sara (Sylwia Juszczak), oficer polskiej Agencji Wywiadu. Tymczasem emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Celem oficerów Agencji Wywiadu stają się archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

W tym odcinku

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki) postanawia śledzić swojego ojca. Mężczyzna podejrzewa, że coś jest nie tak, jednak nie potrafi dotrzeć do prawdy. Agentom nie udaje się ukryć informacji o śmierci Travisa. Po publikacji zdjęć, ukazujących martwego agenta, zespół musi obmyślić nowy plan działania. Funkcjonariusze próbują odkryć, kto miał dostęp do akt sprawy oraz kto jest autorem zdjęć. Ewa Dębska (Agnieszka Grochowska), przytłoczona obowiązkami, nie radzi sobie ze stresem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)