Niedziela z...: Kazimierzem Kaczorem
program kulturalny Polska
| W skrócie: | Kazimierz Kaczor zadebiutował w 1959 roku. Był aktorem Teatru Starego w Krakowie, Teatru Współczesnego i Teatru Powszechnego w Warszawie. W latach 1996-2003 prowadził teleturniej "Va Banque". |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W studiu goszczą wybitni artyści i inni twórcy polskiej kultury oraz zaproszeni przez nich goście - przyjaciele i współpracownicy. Opowiadają o swojej twórczości i życiu prywatnym. Dzielą się anegdotami i mówią o planach na przyszłość.
Kazimierz Kaczor zadebiutował w 1959 roku. Był aktorem Teatru Starego w Krakowie, Teatru Współczesnego i Teatru Powszechnego w Warszawie. W latach 1996-2003 prowadził teleturniej "Va Banque". W pamięci widzów zachowały się jego role serialowe - Kuriasia w "Polskich drogach" i senatora Złotopolskiego w "Złotopolskich". O swojej karierze rozmawia z Agnieszką Szydłowską i gośćmi.
Zobacz także
- Niedziela z...: Andrzejem Wajdą - program kulturalny - czwartek, 12 marca 13:25 i 1 późniejsza emisja
- Niedziela z...: filmami Krzysztofa Kieślowskiego - program kulturalny - niedziela, 15 marca 17:15 i 5 późniejszych emisji
- Niedziela z...: Natalią Kukulską - program kulturalny - niedziela, 22 marca 17:15 i 1 późniejsza emisja
- Niedziela z... - program kulturalny - niedziela, 22 marca 17:40 i 1 późniejsza emisja
- Niedziela z...: Szlakiem Kolberga: Natalia Kukulska - cykl reportaży - niedziela, 22 marca 18:20
