Niebezpieczeństwo nadchodzi (3)

Niebezpieczeństwo nadchodzi (3)

(Danger Decoded)

serial dokumentalny USA 2015   od 12 lat
W skrócie:Na Grenlandii operator ratraka próbuje podjechać pod strome zbocze. Jego wysiłek może doprowadzić do tragedii. Z kolei widzowie pokazu lotniczego rejestrują, jak pilot przecenia swoje umiejętności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program pokazuje sytuacje, w których zagrożenie pojawia się wtedy, gdy nikt się go nie spodziewa. Filmiki, w których kamera uchwyciła nieoczekiwane wypadki, pochodzą z Internetu. Okazuje się, że prawdopodobieństwo śmiertelnego wypadku w domu jest dużo większe niż podczas katastrofy lotniczej. Autorzy programu za każdym razem wskazują trzy szczegóły, które mogły wywołać dany wypadek. Z ich pomocą widzowie mogą samodzielnie określić kluczowe przyczyny kolejnych katastrof.

W tym odcinku

Na Grenlandii operator ratraka próbuje podjechać pod strome górskie zbocze. Jego wysiłek w każdej chwili może doprowadzić do tragedii. Filmik z kamery umieszczonej na kasku śmiałka pokazuje, jak zakończyła się cała akcja. Na pokazie lotniczym w USA widzowie rejestrują na amatorskich nagraniach, jak pilot śmigłowca przecenił swoje umiejętności w akrobacjach powietrznych. Na Ukrainie dochodzi do dziwnego wypadku z udziałem ciężarówki i toczącego się koła od samochodu.