Niania: Uciszanie Frani (115)

Niania: Uciszanie Frani (115)

serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Irena Kwiatkowska, Agnieszka Dygant, Piotr Najsztub, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Skalscy wybierają się na przyjęcie do słynnego powieściopisarza. Maks chce uzyskać zgodę na sfilmowanie jego najnowszej książki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Skalscy wybierają się na przyjęcie do wielokrotnie nagradzanego powieściopisarza, Hieronima Ziemiańskiego (Piotr Najsztub). Maks ma nadzieję, że literat zgodzi się na sfilmowanie swojej najnowszej książki. Frania używa różnych kobiecych sztuczek, by doszło do podpisania umowy. Gdy osiąga cel, wchodzi do męskiej toalety za Maksem, by przekazać mu nowinę. Urywa się klamka i nie mogą wydostać się z łazienki. Frania próbuje więc wyjść oknem. Niefortunnie spada z parapetu na dół i ląduje na... Hieronimie, który podczas tego wypadku umiera. Prawa do sfilmowania powieści uzyskuje rywal Skalskiego, Kutyś. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)