Niania: Ślub, część druga (113)

Niania: Ślub, część druga (113)

serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Katarzyna Figura, Agnieszka Dygant, Małgorzata Rożniatowska, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Frania i Maks noc przed ślubem spędzają osobno. Teresa udziela córce rad. Zdenerwowana Frania w końcu nie pojawia się przed ołtarzem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Frania i Maks spędzają ostatnią noc przed ślubem osobno - ona u matki, a on u siebie w domu. Teresa udziela córce rad dotyczących małżeństwa. Skalski zastanawia się, czy podoła oczekiwaniom przyszłej żony. W najważniejszym dniu w życiu Frania jest bardzo zdenerwowana. Z równowagi wyprowadza ją opowieść siostry Maksa, Joanny (Katarzyna Figura), o rychłym rozwodzie z mężem - kierowcą Jakubem. Panna Maj nabiera pewności, że jej związek ze Skalskim też jest skazany na niepowodzenie ze względu na różnice klasowe. Załamana nie pojawia się przed ołtarzem. Maks musi wziąć sprawy w swoje ręce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także