Niania: Seksowna mamuśka (125)

Niania: Seksowna mamuśka (125)

serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Beata Tyszkiewicz, Agnieszka Dygant, Marta Lipińska, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Frania i Maks idą do dr Sadowskiej. Już za dwa tygodnie Frania będzie mogła poznać płeć swego dziecka. Skalskich odwiedza Beata Tyszkiewicz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody sympatycznej i pełnej życia kobiety, która pracuje jako opiekunka do dzieci w domu producenta filmowego Maksymiliana Skalskiego. Bezpośrednia Frania szybko zyskuje sympatię domowników i przyjaźń dzieci. Jedyną osobą, która nie potrafi znieść jej obecności, jest przyjaciółka pana Skalskiego, Karolina.

W tym odcinku

Frania i Maks idą do doktor Sadowskiej (Marta Lipińska). Okazuje się, że za dwa tygodnie Skalska będzie już mogła poznać płeć dziecka, którego się spodziewa. W oczekiwaniu na badanie USG kobieta wybiera się z Adasiem do jego wymarzonej przyszłej szkoły. Chłopak wdaje się tam w bójkę z nastolatkiem, który źle się wyraża o Frani. Tymczasem Konrad nie ma odwagi wyznać Karolinie, że ją kocha. Rezydencję Skalskich odwiedza Beata Tyszkiewicz. Ma podpisać z Maksem kontrakt. Przy okazji pomaga Konradowi w jego sercowych problemach i próbuje zrobić z Frani damę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także