Niania: Na zawsze niania (116)

Niania: Na zawsze niania (116)

serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Krystyna Tkacz, Agnieszka Dygant, Wojciech Jagielski, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Maks nie zgadza się na weekendowy wyjazd Adasia. Chłopiec prosi Franię o pomoc w przekonaniu ojca. Tym razem jednak urok Frani nie działa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Adaś chciałby jechać z kolegami na weekend do Zakopanego. Gdy Maks się nie zgadza, chłopiec prosi Franię, by przekonała jego ojca. Tym razem jednak jej urok nie działa na męża. Wściekły Adaś sugeruje, że ślub niczego nie zmienił i kobieta nadal pozostaje w oczach małżonka tylko nianią, z której zdaniem nie trzeba się liczyć. Frania bierze sobie te słowa do serca i udaje się po radę do babci Apolonii. Ona i Teresa każą jej ukarać Skalskiego, odmawiając mu małżeńskich przywilejów. Ta metoda nie sprawdza się głównie z powodu ognistego temperamentu młodej żony. Wpada ona na kolejny pomysł - wszyscy zapomną, kim wcześniej była, gdy w domu pojawi się nowa niania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także