Niania 7: Mama wyjeżdża (91)

Niania 7: Mama wyjeżdża (91)

6.5/10
serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch
Reżyseria:Jurek Bogajewicz
W skrócie:Teresa zamierza przeprowadzić się do Sopotu. Frania początkowo się cieszy, potem przeżywa sprawę rozstania z matką. Męczy ją bezsenność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego.

W tym odcinku

Teresa planuje przeprowadzić się do Sopotu. Frania początkowo się cieszy, wkrótce jednak okazuje się, że bardzo przeżywa perspektywę rozstania z matką. Męczy ją bezsenność. Maks kieruje ją do doktora Młynarskiego. Ten stwierdza, że Frania ma problem z odcięciem pępowiny. Panna Maj początkowo zaprzecza, ale w końcu przyznaje mu rację. W ramach pocieszenia Maks namawia ją, żeby wyobraziła sobie choć jedną dobrą rzecz, która może wyniknąć z wyprowadzki jej mamy. Frania wyobraża sobie intymną sytuację z Maksem, której Teresa nie zakłóci. Tymczasem okazuje się, że deweloper, od którego Teresa miała kupić mieszkanie, jest oszustem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)