Niania 6: Przystojny kuzyn (14)

Niania 6: Przystojny kuzyn (14)

serial komediowy Polska 2008   b.o.
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Agnieszka Dygant, Mirosław Baka, Tomasz Kot
Reżyseria:Jurek Bogajewicz
W skrócie:W barze dla singli Maj poznaje Bartka, przystojnego laryngologa. Spędzają miły wieczór zakończony namiętnym pocałunkiem na ganku Skalskich. Panna Maj postanawia, że wyjdzie za mąż za Bartka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 sierpnia
za 11 dni
19:00 Polsat Comedy Central Extra
piątek, 26 sierpnia
za 12 dni
8:00 Polsat Comedy Central Extra

Opis

Frania zdecyduje się podjąć radykalne kroki, by odmienić swoje życie. Zrobi zawrotną karierę aktorki, a swoich sił próbować będzie również w roli telewizyjnej prezenterki pogody. Choć próba rozkręcenia własnej firmy nie powiedzie się, panna Maj nie straci animuszu. Tradycyjnie wpędzi się w nie lada kłopoty. Cudem zostanie wyrwana z rąk sułtana Omaru, co jednak nie uchroni jej przed zatruciem zupą i traumatycznym pobytem w szpitalu.

W tym odcinku

Frania już po raz kolejny jest druhną na ślubie. Załamana tą sytuacją spędza z Jolką wieczór w barze dla singli. Tam spotykają Karolinę. Tymczasem Maj poznaje Bartka, przystojnego laryngologa. Ten, ku zazdrości Maksa, zaprasza ją na randkę. Razem spędzają miły wieczór zakończony namiętnym pocałunkiem na ganku Skalskich. Frania wyobraża sobie, że jest Alexis z serialu "Dynastia", a Bartek to jej mąż. Pojawiają się jednak Krystle i Blake, czyli Karolina i Maks. Wówczas dochodzi do bójki między damami. Ostatecznie panna Maj postanawia, że wyjdzie za mąż za Bartka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także