Niania 6: Młodszy brat Maksa (76)

Niania 6: Młodszy brat Maksa (76)

serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Rafał Królikowski, Agnieszka Dygant, Henryk Gołębiewski, Tomasz Kot
Reżyseria:Jurek Bogajewicz
W skrócie:Maksa odwiedza młodszy brat, który mieszka w Paryżu. Zapracowany Skalski nie ma czasu więc Frania dzielnie się nim opiekuje. Ten wkrótce jej się oświadcza...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Frania zdecyduje się podjąć radykalne kroki, by odmienić swoje życie. Zrobi zawrotną karierę aktorki, a swoich sił próbować będzie również w roli telewizyjnej prezenterki pogody. Choć próba rozkręcenia własnej firmy nie powiedzie się, panna Maj nie straci animuszu. Tradycyjnie wpędzi się w nie lada kłopoty. Cudem zostanie wyrwana z rąk sułtana Omaru, co jednak nie uchroni jej przed zatruciem zupą i traumatycznym pobytem w szpitalu.

W tym odcinku

Maksa odwiedza Aleks (Rafał Królikowski), młodszy brat, który mieszka w Paryżu. Zapracowany Skalski nie ma czasu zająć się nim, prosi więc Franię o przysługę. Niania dzielnie opiekuje się bratem swojego pracodawcy. Ten wkrótce jej się oświadcza i proponuje wspólny wyjazd do Paryża. Dla Frani jest to bardzo kusząca propozycja. Waha się jednak, przypominając sobie wzruszające momenty spędzone z Maksem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)