Niania 5: Ta rzecz (70)

Niania 5: Ta rzecz (70)

serial komediowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Jacek Braciak, Agnieszka Dygant, Waldemar Kotas, Tomasz Kot
Reżyseria:Jurek Bogajewicz
W skrócie:Maks w drodze powrotnej z Paryża wyznaje Frani miłość, ale potem wszystko odwołuje. Frania uważa, że powodem jest jej wygląd.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego.

W tym odcinku

Maks w drodze powrotnej z Paryża wyznał Frani miłość. Gdy jednak emocje opadły, wszystko odwołał. Maj jest zdruzgotana. Dochodzi do wniosku, że Skalski nie traktuje jej poważnie ze względu na wygląd. Frania postanawia więc umówić się z niewidomym Jackiem, by pokazać, że mężczyzna, który nie widzi, może się nią zainteresować. Tymczasem Konrad za wszelką cenę próbuje dowiedzieć się czym jest "ta rzecz" odwołana przez Maksa. Zuzia przygotowuje do szkoły referat o kobietach robiących karierę i wybiera za przykład Karolinę. Jest to wielki cios dla Frani. W tym czasie Jacek uświadamia niani, że spotyka się z nim tylko po to by odegrać się na Maksie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)