Niania 5: Propozycja nie do odrzucenia (61)

Niania 5: Propozycja nie do odrzucenia (61)

serial komediowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Mariusz Pudzianowski, Tomasz Kot
Reżyseria:Jurek Bogajewicz
W skrócie:Frania umawia się na randkę z gangsterem Wiktorem Szwają. Niewiele brakuje, by kobieta znalazła się w centrum mafijnych porachunków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego.

W tym odcinku

Frania umawia się na randkę z Wiktorem Szwają (Tomasz Karolak), praskim gangsterem. Para idzie na kolację do ekskluzywnej restauracji. Niestety, wieczoru nie można zaliczyć do udanych. Niewiele bowiem brakuje, by Maj znalazła się w centrum mafijnych porachunków. Przerażona perspektywą bycia dziewczyną przestępcy, postanawia zerwać znajomość z Wiktorem. Obawia się jednak jego gwałtownej reakcji. Tymczasem konflikty nie omijają także domu Skalskich. Adam znajduje pamiętnik Małgosi i zaczyna ją szantażować. Siostra spełnia wszystkie rozkazy brata, obawiając się, że jej prywatne zapiski trafią do rąk ojca. Z kolei Karolina zwalnia z pracy Szymona Majewskiego, uniemożliwiając produkcję Szymon Majewski Show. Maks natychmiast musi znaleźć jego następcę. Wpada na pomysł zatrudnienia Wiktora, któremu zamiast związku z Franią, proponuje rolę w nowo produkowanym serialu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)