Niania 4: Za duże stopy (57)

Niania 4: Za duże stopy (57)

6.5/10
serial komediowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Andrzej Niemirski, Tomasz Kot, Adam Ferency
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Franię odwiedza matka. Zwierza się córce, że postanowiła iść na operację plastyczną. W gabinecie doktora Kocura Zuzia czyta w ulotce, że jedną z oznak starzenia się jest rośnięcie stóp.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mijają dwa lata od czasu, kiedy żywiołowa Frania Maj zapukała do drzwi rodziny Skalskich. Od tego czasu dzieci urosły, a niania stała się już członkiem rodziny. Niestety Maks ciągle nie chce przyznać się, co naprawdę czuje do Frani. Być może jednak w końcu wyzna jej swoje uczucie...

W tym odcinku

Franię odwiedza matka. Teresa zwierza się córce, że nie pociąga już fizycznie Stefana i dlatego postanowiła iść na operację plastyczną. Frania, Teresa i dzieciaki odwiedzają więc gabinet chirurga plastycznego, doktora Kocura. Na miejscu Zuzia wyczytuje w ulotce, że jedną z oznak starzenia się jest rośnięcie stóp. Frania mierzy w sklepie buty i okazuje się, że numer, który zawsze nosiła, jest za mały. Niania jest przerażona, bowiem dostała zaproszenie na bankiet dla byłych modelek, a ona była właśnie modelką stóp. Jej obawy wyśmiewa Maks - do czasu, gdy niania uświadamia mu, że łysieje. Zrozpaczona i wyczerpana Frania zasypia. We śnie ma stopy wielkości nóg słonia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)