Niania 4: Wielka gra Frani (51)

Niania 4: Wielka gra Frani (51)

serial komediowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Arkadiusz Brykalski, Agnieszka Dygant, Katarzyna Kwiatkowska, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Karolinę odwiedza jej brat Karol, doktor nauk ekonomicznych. Namawia Franię na wzięcie udziału w konkursie 'Najcieńsze ogniwo' prowadzonym przez Kazimierę Szczukę. Niania pokonuje rywali.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mijają dwa lata od czasu, kiedy żywiołowa Frania Maj zapukała do drzwi rodziny Skalskich. Od tego czasu dzieci urosły, a niania stała się już członkiem rodziny. Niestety Maks ciągle nie chce przyznać się, co naprawdę czuje do Frani. Być może jednak w końcu wyzna jej swoje uczucie...

W tym odcinku

Karolinę odwiedza jej brat Karol (Arkadiusz Brykalski), doktor nauk ekonomicznych. Od progu Frania kokietuje mężczyznę, który imponuje jej intelektem. Karol namawia nianię na wzięcie udziału w konkursie "Najcieńsze ogniwo" prowadzonym przez Kazimierę Szczukę (Katarzyna Kwiatkowska). Maj nie ma pojęcia, że gość założył się z siostrą. Jeśli podszkoli Franię tak, że zakwalifikuje się ona do teleturnieju, Karolina będzie musiała oddać mu drogocenny obraz. Ku zaskoczeniu wszystkich, a przede wszystkim Skalskiego, Frania przechodzi pierwszy etap pozytywnie. Podczas nagrania prowadząca nie szczędzi jej złośliwych uwag. Jednak wszystko kończy się dobrze. Frania pokonuje dwóch finalistów i wygrywa 900 zł. Do tego jeszcze na prośbę Frani Kazimiera załatwia Maksowi zaproszenie na specjalne spotkanie ze Stevenem Spielbergiem, spełniając tym samym jego marzenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)