Niania 4: Miłość ma wiele twarzy (60)

Niania 4: Miłość ma wiele twarzy (60)

serial komediowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Andrzej Deskur, Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Zbliża się święto zakochanych. Adam i jego kolega Tomek są zasmuceni. Nikt nie wysyła do nich kartek, sami także nie mają odwagi pisać. Frania dostaje dwie walentynki z propozycją randek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mijają dwa lata od czasu, kiedy żywiołowa Frania Maj zapukała do drzwi rodziny Skalskich. Od tego czasu dzieci urosły, a niania stała się już członkiem rodziny. Niestety Maks ciągle nie chce przyznać się, co naprawdę czuje do Frani. Być może jednak w końcu wyzna jej swoje uczucie...

W tym odcinku

Zbliża się święto zakochanych. Adam i jego kolega Tomek są zasmuceni. Nikt nie wysyła do nich kartek, sami także nie mają odwagi pisać do koleżanek. Tymczasem Frania dostaje dwie walentynki z propozycją randek - jedną od byłego chłopaka, policjanta Krzyśka (Andrzej Deskur), a drugą od anonimowego wielbiciela. Maj jest przekonana, że tę drugą kartkę wysłał do niej Maks. Podczas randki z Krzyśkiem jest więc zniecierpliwiona, obawia się bowiem, że spóźni się na spotkanie ze Skalskim. Skraca czas spędzony z Krzysztofem i stawia się na randce z anonimowym wielbicielem. Okazuje się nim Tomek, nastoletni kolega Adasia. Przerażona Frania musi teraz zapobiec popełnieniu faux pas - myśląc, że to Maks wysłał jej walentynkę, wykupiła jeden z billboardów w centrum miasta, na którym wyznała miłość Maksowi. Razem z Jolką jedzie zamalować plakat.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także