Niania 4: Chłopak Jolki (58)

Niania 4: Chłopak Jolki (58)

serial komediowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Mariusz Czajka, Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Jolka ma chłopaka Piotrka, któremu poświęca cały wolny czas. Frania jest samotna i nieszczęśliwa. Maks próbuje zastąpić jej przyjaciółkę. W końcu Piotrek okazuje się notorycznym podrywaczem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mijają dwa lata od czasu, kiedy żywiołowa Frania Maj zapukała do drzwi rodziny Skalskich. Od tego czasu dzieci urosły, a niania stała się już członkiem rodziny. Niestety Maks ciągle nie chce przyznać się, co naprawdę czuje do Frani. Być może jednak w końcu wyzna jej swoje uczucie...

W tym odcinku

Jolka ma chłopaka, Piotrka (Mariusz Czajka), któremu poświęca swój cały wolny czas. Samotna Frania jest bardzo nieszczęśliwa. Maks, widząc to, próbuje zastąpić niani straconą przyjaciółkę. Tymczasem okazuje się, że Piotrek jest notorycznym podrywaczem. Gdy próbuje pocałować Franię, ona i Jolka wyrzucają go za drzwi. W międzyczasie Karolina żąda od Maksa połowy udziałów w firmie. Gdy Skalski nie wyraża na to zgody, asystentka unosi się dumą i rzuca pracę. Jednak gdy emocję z niej opadają, dochodzi do wniosku, że jednak chce wrócić na swoje dawne stanowisko. O pomoc prosi Franię.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)