Niania 3: Strajk (32)

Niania 3: Strajk (32)

6.5/10
serial komediowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Adam Ferency, Roger Karwiński, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Zbliża się premiera filmu Maksa pt. 'Bunt kasjera'. Dzieło potępia nieludzkie traktowanie pracowników przez pracodawców. Frania i Konrad prześcigają się zatem w schlebianiu producentowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Zbliża się premiera nowego filmu Maksa pt. "Bunt kasjera". Ponieważ dzieło opowiada o nieludzkim traktowaniu pracowników przez pracodawców, a celem twórców jest potępienie tego procederu, Frania i Konrad prześcigają się w schlebianiu producentowi. Tuż przed rozpoczęciem bankietu wychodzi na jaw, że w hotelu, w którym odbywa się premiera, trwa strajk kelnerów. Frania, nieczuła na rozsądne argumenty Maksa, nie chce zbliżać się do strajkujących. W końcu zniecierpliwiony jej uporem mężczyzna siłą prowadzi ją w stronę drzwi. Całe zajście zostaje natychmiast uwiecznione przez żądnych sensacji fotoreporterów i trafia na pierwsze strony gazet. Wkrótce bohaterowie skandalu otrzymują zaproszenie do programu Ewy Drzyzgi. Karolina namawia Maksa, by wziął udział w show, ponieważ ma nadzieję, że Frania skompromituje się na wizji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)