Niania 3: Dziewczyny nie płaczą (45)

Niania 3: Dziewczyny nie płaczą (45)

serial komediowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Agnieszka Krukówna, Agnieszka Dygant, Mariusz Drężek, Adam Ferency
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Frania jest zaproszona na bal absolwentów liceum, ale nie ma partnera. Maks i Konrad jej odmawiają. Teresa znajduje w jej rzeczach kupon na randkę z liderem znanej grupy. Frania idzie z nim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Frania jest zaproszona do swojego liceum na bal absolwentów. Martwi ją, że nie ma partnera na tę okazję. Wydaje jej się, że wszystkie koleżanki przyjdą z mężami albo swoimi chłopakami. Niania stara się namówić Maksa albo Konrada, by jej towarzyszyli. Jednak oni się nie zgadzają. Tymczasem Teresa robi porządki w piwnicy zagraconej rzeczami córki. Znajduje w nich kupon na randkę z liderem znanej grupy. Z sentymentu Frania chce go zachować, a dzieci bez jej wiedzy go wysyłają. Niespodziewanie opiekunka wygrywa konkurs i na bal idzie z gwiazdorem. Towarzyszy on jednak jej tylko przez chwilę i wychodzi dokładnie w tym momencie, gdy pojawia się największa rywalka Frani. Na szczęście wtedy zjawia się Maks.

Występują (pokaż wszystkich)