Niania 3: Chłopak na opak (33)

Niania 3: Chłopak na opak (33)

6.5/10
serial komediowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Adam Ferency, Roger Karwiński, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Maks do roli w serialu zatrudnia Jurka Włodeczko. Wprowadza się on do Skalskich. Domownicy przyjmują nieletnią gwiazdę bardzo ciepło, jednak młody okazuje się arogancki i niesympatyczny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 lutego
za 8 dni
16:25 Stopklatka TV
czwartek, 1 marca
za 9 dni
8:05 Stopklatka TV

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Maks poszukuje odtwórcy głównej roli do nowego serialu. Frania i Karolina radzą mu, by zatrudnił Jurka Włodeczko, bohatera innej popularnej produkcji telewizyjnej. Wkrótce młoda gwiazda wprowadza się do domu Skalskich. Domownicy przyjmują nieletniego celebrytę bardzo ciepło, jednak ich entuzjazm szybko mija, gdy okazuje się, że nowy lokator jest arogancki i niesympatyczny, a w dodatku wierzy tylko w siłę pieniądza. Frania próbuje przekonać małoletnią gwiazdę, że życie z dala od blasku fleszy również ma swój urok. Chłopak uznaje jej racje i zrywa współpracę ze Skalskim, co wprawia we wściekłość Maksa i Karolinę. Teraz Frani nie pozostaje nic innego, jak przekonać Jurka, że gwiazdorstwo jednak nie jest takie złe.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także