Niania (1)

Niania (1)

serial komediowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Frania Maj traci pracę w salonie sukien ślubnych i zostaje akwizytorką kosmetyków. Trafia do domu Maksa Skalskiego, producenta seriali. Poszukuje on niani dla trójki swych dzieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 6 kwietnia
za 8 dni
12:00 Polsat Cafe (z napisami)

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Frania Maj zostaje porzucona przez narzeczonego i zwolniona z pracy w salonie sukien ślubnych. Postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu i zostaje akwizytorką kosmetyków. Szukając pierwszych klientów trafia do domu Maksymiliana Skalskiego - słynnego producenta seriali telewizyjnych. Maks właśnie poszukuje niani dla trójki swoich dzieci, które niedawno straciły matkę. Myląc Franię z kolejną kandydatką postanawia zatrudnić ją do opieki nad dziećmi. Nowa niania okazuje się dla niego prawdziwym skarbem, choć Maks nie od razu zdaje sobie z tego sprawę. Frania jest dla swoich podopiecznych nie tylko opiekunką, ale też matką i przyjaciółką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także