Nauka spadania

6.7/10 6.4/10

(A Long Way Down)

KOMEDIODRAMAT Niemcy/Wielka Brytania 2014   od 12 lat
Występują:Pierce Brosnan, Toni Collette, Imogen Poots, Aaron Paul
Reżyseria:Pascal Chaumeil
W skrócie:Na dachu wieżowca spotyka się czwórka nieznajomych, którzy planują popełnić samobójstwo. Wspólna rozmowa dodaje im otuchy.
Czwórka samobójców spotyka się w sylwestra na dachu nowojorskiego wieżowca. Zamiast wspólnie skoczyć, postanawiają poczekać do walentynek.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sylwester w Londynie. Na dachu jednego z wieżowców spotyka się czwórka nieznajomych, którzy planują popełnić samobójstwo. Wśród nich jest: prezenter telewizyjny, którego sława przeminęła (Pierce Brosnan), samotna matka (Toni Collette), niespełniony muzyk, który musi zarabiać na życie rozwożeniem pizzy (Aaron Paul) oraz zbuntowana nastolatka (Imogen Poots). Wspólna rozmowa powoduje, że każde z nich postanawia dać życiu jeszcze jedną szansę. Umawiają się, że jeśli nic się nie zmieni, spotkają się ponownie w tym samym miejscu za sześć tygodni - w walentynki. Pełna ironii i angielskiego humoru opowieść o niedoszłych samobójcach. Film Pascala Chaumeila jest adaptacją powieści Nicka Hornby'ego. Głównych bohaterów zagrali: znany z roli Jamesa Bonda w "Golden Eye" czy "Jutro nie umiera nigdy" Pierce Brosnan, nominowana do Oscara za rolę w "Szóstym zmyśle" Toni Collette, Imogen Poots ("28 tygodni później", "Need for Speed") oraz gwiazdor serialu "Breaking Bad" Aaron Paul.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)