Nauka jazdy 4 (6/12)

Nauka jazdy 4 (6/12)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Na spotkanie z kursantami przyjeżdża tajemniczy instruktor. Wszyscy są w szoku, kiedy dowiadują się, że najlepsi będą mogli pojeździć po londyńskich ulicach. Vasilis jako pierwszy podejmuje rękawicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kamery już po raz czwarty będą śledzić drogę kursantów do uzyskania wymarzonego dokumentu, jakim jest prawo jazdy. Będzie ona trudna i wyboista

Na spotkanie z kursantami przyjeżdża tajemniczy, czwarty instruktor. Wszyscy są w szoku, kiedy dowiadują się, że najlepsi będą mogli pojeździć po londyńskich ulicach. Vasilis jako pierwszy podejmuje rękawicę i chce zawalczyć o prawo jazdy. Do grupy dołącza Sebastian Słupski. Na co dzień zajmuje się czyszczeniem szyb. Z przyswajaniem przepisów drogowych nie pójdzie mu łatwo. Po siedmiu próbach zdania teorii w końcu wyrusza na plac manewrowy pod okiem Anetty. Do lubiącego porządek i rozwagę Łukasza Kmiecika trafia nowa kursantka, Natalia. W samochodzie bardziej dba o swój wygląd niż o to, że trzeba wrzucić bieg. Najstarsza uczestniczka kursu - pani Halinka - późną nocą wyrusza na miasto. Nieustannie myli pedał gazu z hamulcem, co o mało nie prowadzi do tragedii. Po śnieżnej i górskiej okolicy podróżują Paulina, Momo i Zbyszek Chrzan. Wycieczka kończy się w zaspie.