Nauka jazdy 3 (13-ost.)

Nauka jazdy 3 (13-ost.)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Instruktorzy podsumują cały kurs. Powtórzą, jak ustawić lusterka. Realizatorzy przypomną największe wpadki i sukcesy kursantów. Do egzaminu wewnętrznego przystąpi pani Krystyna Niewińska.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Widzowie już po raz trzeci będą mogli obserwować kursantów, którzy starają się zdobyć prawo jazdy. W tym sezonie do znanych instruktorów - cierpliwej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy wymagająca Edyta Bartosiak. Bohaterami tej edycji będą: sadowniczka Krystyna, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego oraz millenialsa Joanna, która chce zdobyć prawo jazdy, tak szybko, jak to możliwe. Oprócz nich będziemy obserwować zmagania swatki Anny, kibica Kuby, modela Eryka, uroczych bliźniaczek - Klaudii i Karoliny, pochodzących ze Śląska rodziców siódemki dzieci - Emilii i Przemka oraz zawodowo tańczącej w kieliszku Sonii.

Instruktorzy podsumują cały kurs. Jeszcze raz powtórzą, jak ustawić lusterka, ile jest pedałów i którą nogą wciska się sprzęgło. Będą pierwsze ruchy na placu manewrowym i pierwsze kilometry na mieście. Realizatorzy przypomną także największe wpadki i sukcesy kursantów. Na koniec zobaczymy, jak do egzaminu wewnętrznego pod okiem Łukasza Kmiecika przystępuje pani Krystyna Niewińska.