Nauka jazdy 3 (12/13)

Nauka jazdy 3 (12/13)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Szkolenie dobiega końca, więc czas sprawdzić umiejętności kursantów. Na egzaminie na Annę Guzior-Rutynę czeka jazda po łuku. Wspiera ją Justyna i Johnatan, który na swój egzamin musi jeszcze poczekać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Widzowie już po raz trzeci będą mogli obserwować kursantów, którzy starają się zdobyć prawo jazdy. W tym sezonie do znanych instruktorów - cierpliwej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy wymagająca Edyta Bartosiak. Bohaterami tej edycji będą: sadowniczka Krystyna, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego oraz millenialsa Joanna, która chce zdobyć prawo jazdy, tak szybko, jak to możliwe. Oprócz nich będziemy obserwować zmagania swatki Anny, kibica Kuby, modela Eryka, uroczych bliźniaczek - Klaudii i Karoliny, pochodzących ze Śląska rodziców siódemki dzieci - Emilii i Przemka oraz zawodowo tańczącej w kieliszku Sonii.

Szkolenie dobiega końca, wiec czas sprawdzić umiejętności kursantów. Na egzaminie na Annę Guzior- Rutynę czeka rutynowe zdanie - jazda po łuku. Wspiera ją Justyna Kalisz i Johnatan, który na swój egzamin musi jeszcze trochę poczekać. Tymczasem Klaudia Pilarska po zaliczonych zadaniach egzaminacyjnych na placu manewrowym wyjeżdża na miasto. Na Jonathana czeka wiele wyzwań. Jego instruktorka - Justyna Kalisz wyśle go do Warszawy na egzamin wewnętrzny u Edyty Bartosiak. Tymczasem na egzamin państwowy stawi się Emilia i Przemek. Także Sonia Kuczeńska po wielu drogowych perypetiach, do niego przystąpi. Wspierać ją będzie Edyta Bartosiak oraz pani Krysia, która o swoim egzaminie może na razie pomarzyć.