Nauka jazdy 3 (11/13)

Nauka jazdy 3 (11/13)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Za kursantami już 30 godzin nauki, więc czas sprawdzić ich umiejętności. Kamil był przyzwyczajony do cierpliwego instruktora. Egzaminować go będzie zazwyczaj spokojna Edyta Bartosiak.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Widzowie już po raz trzeci będą mogli obserwować kursantów, którzy starają się zdobyć prawo jazdy. W tym sezonie do znanych instruktorów - cierpliwej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy wymagająca Edyta Bartosiak. Bohaterami tej edycji będą: sadowniczka Krystyna, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego oraz millenialsa Joanna, która chce zdobyć prawo jazdy, tak szybko, jak to możliwe. Oprócz nich będziemy obserwować zmagania swatki Anny, kibica Kuby, modela Eryka, uroczych bliźniaczek - Klaudii i Karoliny, pochodzących ze Śląska rodziców siódemki dzieci - Emilii i Przemka oraz zawodowo tańczącej w kieliszku Sonii.

Za kursantami już 30 godzin nauki, więc czas sprawdzić ich umiejętności. Na pierwszy ogień zostanie wystawiony chórzysta Kamil. Chłopak do tej pory był przyzwyczajony do cierpliwego instruktora Zbyszka Chrzana. Tym razem egzaminować go będzie zazwyczaj spokojna Edyta Bartosiak. Karolina Pilarska przystąpi do egzaminu państwowego. Kursantce kibicować będzie loża szyderców - instruktor Łukasz Kmiecik oraz Eryk. W Krakowie swatka Ann rozpocznie egzamin wewnętrzny u Zbyszka Chrzana i swoje tradycyjne przesłuchanie. Niepokorna blogerka Joannade, która w życiu często idzie pod prąd, przeniesie tę zasadę na drogę. To niemalże przyprawi o zawał Edytę Bartosiak. Kibic Kuba po wielu przygodach wyjeżdża na ostatnią prostą. Czeka go już tylko egzamin państwowy. Widzowie przekonają się, czy nerwy nie przeszkodzą mu w osiągnięciu celu.

Zobacz także