Nauka jazdy (18/30)
Występują: | Ewa Kwaszyńska, Mariusz Włodarczyk, Jan Wasilewski, Łukasz Kmiecik |
---|---|
W skrócie: | Agnieszce z Warszawy podczas jazdy towarzyszy piękne słońce, które sprzyja długim rozmowom o mężczyznach, zdradach i znakach zodiaku. Instruktor Kmiecik ma pod swoją opieką młodą mamę, Roksanę. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
niedziela, 31 sierpnia za 13 dni |
6:05 | TVN Turbo (z napisami) |
Opis
Perypetie kilkunastu uczestników z całej Polski, którzy marzą o zdobyciu prawa jazdy. Bohaterowie szkolą się po okiem wymagających, ale i empatycznych instruktorów: Ewy Kwaszyńskiej, Mariusza Włodarczyka, Jana Wasilewskiego oraz znanego z pierwszych sezonów programu Łukasza Kmiecika. Muszą mierzyć się z nowymi przepisami i taryfikatorami. Wyjeżdżają na ulice Białegostoku, Krakowa i Warszawy.
Tym razem Agnieszce z Warszawy podczas jazdy towarzyszy piękne słońce, które sprzyja długim rozmowom o mężczyznach, zdradach i znakach zodiaku. Instruktor Kmiecik ma pod swoją opieką kolejną kursantkę - młodą mamę, Roksanę. Prawo jazdy pozwoli kobiecie stać się bardziej niezależną. Tymczasem w Białymstoku Adam po raz pierwszy podejdzie do egzaminu wewnętrznego.
Zobacz także
- Nauka jazdy (15/30) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 23 na 24 sierpnia 5:25
- Nauka jazdy (16/30) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 23 na 24 sierpnia 5:55
- Nauka jazdy (17/30) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 30 na 31 sierpnia 5:35