Nasz nowy dom (71)

Nasz nowy dom (71)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:W Łubowie, małej wsi niedaleko Czaplinka, pan Piotr sam wychowuje troje dzieci. Kupił pół zrujnowanego domu. Mają jeden pokój, zimną łazienkę i starą kuchnię. Katarzyna Dowbor pomaga rodzinie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 13 sierpnia
za 4 dni
8:00 TV 4

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Prace remontowe wykonuje ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz szefa brygady, Artura Witkowskiego. Tym razem ekipa dotrze m.in. w Bieszczady, Góry Świętokrzyskie i na Zamojszczyznę.

W Łubowie, małej wsi niedaleko Czaplinka, pan Piotr samotnie wychowuje troje dzieci: Dawida, Martę i Pawła. Ich matka odeszła i nie interesuje się losem rodziny, która została wyrzucona z wynajmowanego lokum. Pan Piotr kupił pół zrujnowanego domu; wszyscy śpią w jednym pokoju, a do dyspozycji mają zimną łazienkę i starą kuchnię. Katarzyna Dowbor stara się pomóc rodzinie. Martyna Kupczyk przygotowuje odważny projekt, a Maciej Pertkiewicz musi go zrealizować w pięć dni.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także