Nasz nowy dom (70)

Nasz nowy dom (70)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Pan Edward mieszka z rodziną w domu, który wymaga generalnego remontu. Pokryty eternitem dach przecieka, nie ma ciepłej wody ani sprawnego ogrzewania. Ekipę Katarzyny Dowbor czeka prawdziwe wyzwanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 2 października
pojutrze
9:00 Polsat Rodzina

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierownik robót Artur Witkowski i jego zespół. Tym razem ekipa odwiedza m.in. Spytkowice koło Rabki, Jamielnik w woj. warmińsko-mazurskim i dwie wsie na Mazowszu.

Pan Edward mieszka z rodziną w starym domu, który wymaga generalnego remontu. Jego dorosła córka wszystkie pieniądze przeznacza na utrzymanie rodziny, ale drobne prace to syzyfowa praca. Pokryty eternitem dach przecieka, w pomieszczeniach panuje wilgoć, a w dodatku nie ma ciepłej wody i nie da się wystarczająco ogrzać mieszkania. Mimo to rodzina dba o dom najlepiej, jak tylko może. Ekipa Katarzyny Dowbor stara się przywrócić dom do porządku, ale do ostatniej chwili napotyka trudności.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także