Nasz nowy dom (47)

Nasz nowy dom (47)

reality show Polska 2015   od 7 lat
W skrócie:Katarzyna Dowbor jedzie do wsi nieopodal Rawy Mazowieckiej. Pani Barbara, jej wnuczka i prawnuczka mieszkają w pomieszczeniu gospodarczym zaadaptowanym na pokój. Ekipa budowlana wkracza do akcji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 11 października
za 6 dni
10:30 Super Polsat (z napisami)

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierownik robót Artur Witkowski i jego zespół.

Katarzyna Dowbor jedzie do wsi Studzianek, nieopodal Rawy Mazowieckiej. Pani Barbara, jej wnuczka Dominika i prawnuczka Oliwka mieszkają w pomieszczeniu gospodarczym zaadaptowanym na skromny pokój. Dominika w młodym wieku urodziła niepełnosprawną córeczkę. Oliwka ma rozległy rozszczep kręgosłupa, porusza się na wózku inwalidzkim. Większość skromnych środków jest przeznaczana na leczenie i rehabilitację dziewczynki. Budynek, w którym mieszkają, nie nadaje się do zamieszkania. Ekipa budowlana wkracza do akcji.

Zobacz także