Nasz nowy dom (22)

Nasz nowy dom (22)

reality show Polska 2014   od 7 lat
W skrócie:34-letni Artur sam wychowuje Lilę i Jagodę. Jego żona niespodziewanie zmarła. Obecnie mężczyzna mieszka z córkami w wynajmowanym pokoju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnikami programu są rodziny mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk, kierownika robót Artura Witkowskiego oraz nowego szefa ekipy budowlanej - Waldemara Wolffa. Prowadzi Katarzyna Dowbor.

34-letni Artur Staszak sam wychowuje dwie córeczki - 4-letnią Lilę i półtoraroczną Jagodę. Jego żona zmarła nagle. Miała jedno marzenie - wyremontowanie domku po dziadkach Artura i przeprowadzka do niego. Obecnie mężczyzna mieszka z dziećmi w wynajmowanym pokoju. Nocami pracuje jako konsultant na infolinii, lecz wciąż nie stać go na remont. Katarzyna Dowbor postanawia mu pomóc.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także