x
Nasz nowy dom (187)

Nasz nowy dom (187)

reality show Polska 2020   od 7 lat
Występują:Artur Witkowski, Maciej Pertkiewicz
W skrócie:Nieledew to wieś nieopodal Hrubieszowa. Mieszka tam pani Aneta z trójką dzieci. Kobieta niedawno zakończyła związek z uzależnionym od alkoholu mężem. Warunki, w jakich mieszka jej rodzina są fatalne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 26 kwietnia
za 3 dni
12:30 Polsat 2

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Nieledew to niewielka wieś nieopodal Hrubieszowa. Mieszka tam pani Aneta z trójką swoich dzieci. Kobieta niedawno zakończyła związek z uzależnionym od alkoholu mężem, chcąc zapewnić lepsze życie swoim pociechom. Warunki, w jakich mieszka teraz jej rodzina, są złe. W szafie w przedpokoju stoi piec ogrzewający cały dom, który w każdej chwili może eksplodować. Podłogi zieją dziurami, a na ścianach pojawił się grzyb. Podczas gdy Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski zajmują się remontem, Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje. Prowadząca ma dla pani Anety jeszcze jedną niespodziankę - pomoże jej znaleźć upragnioną pracę.

Zobacz także