x
Nasz nowy dom (179)

Nasz nowy dom (179)

reality show Polska 2020   od 7 lat
Występują:Martyna Kupczyk, Wiesław Nowobilski
W skrócie:Katarzyna Dowbor odwiedza Stary Karolinów, gdzie mieszka pani Ewa wychowująca dwoje dzieci. Wykupiła część domu i stara się zapewnić córce i synkowi jak najlepsze warunki. Nie jest to jednak łatwe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 30 marca
pojutrze
10:00 Polsat Cafe
wtorek, 4 kwietnia
za 7 dni
2:40 Polsat

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Katarzyna Dowbor odwiedza Stary Karolinów, gdzie mieszka pani Ewa. Kobieta samotnie wychowuje dwoje dzieci, Oliwkę i Filipa. Odeszła od męża, który nadużywał alkoholu. Wykupiła część domu i stara się zapewnić córce i synkowi jak najlepsze warunki. Nie jest to jednak łatwe. W przedsionku, w którym zamiast sufitu wisi stara folia, urządziła kuchnię, pomieszczenia ogrzewają tylko stare piece. W domu nie ma też łazienki ani toalety. Pani Ewa ukończyła liczne kursy, ale ze względu na Filipa, który jest bardzo chorowitym dzieckiem, nie może podjąć stałej pracy. Martyna Kupczyk i Wiesiek Nowobilski wraz z ekipą pomogą jej stworzyć dzieciom piękny dom.

Zobacz także