Nasz nowy dom (168)

Nasz nowy dom (168)

reality show Polska 2019   od 7 lat
W skrócie:Iryna i Krzysztof poznali się, gdy kobieta przyjechała do Polski w celach zarobkowych. Mają córkę Anię. Ich dom, położony w Józefowie, jest w złym stanie. Nie ma wentylacji ani systemu ogrzewania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 8 października
za 3 dni
4:00 Super Polsat
poniedziałek, 10 października
za 5 dni
22:00 Polsat Rodzina
poniedziałek, 17 października
za 12 dni
7:30 Polsat Film

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Iryna i Krzysztof poznali się, gdy kobieta przyjechała do Polski z Ukrainy w celach zarobkowych. Mają szesnastoletnią córkę Anię. Ich dom, położony w podwarszawskim Józefowie, jest w bardzo złym stanie. Nie ma odpowiedniej wentylacji ani systemu ogrzewania, pełno w nim wilgoci, a piec stanowi zagrożenie. Takie warunki wpływają na stan zdrowia małżonków. Mężczyzna ma problemy z układem krążenia, natomiast jego żona zmaga się z astmą, przeszła również udar. Architekt Maciek Pertkiewicz podejmie się remontu i zapewni rodzinie bezpieczeństwo oraz ciepło. Zostaną również zamontowane panele fotowoltaiczne na dachu, które ograniczą znacznie wydatki na prąd.

Zobacz także