Nasz nowy dom (156)

Nasz nowy dom (156)

reality show Polska 2019   od 7 lat
W skrócie:W starym domu we wsi Liskowate w Bieszczadach mieszka sześcioosobowa rodzina. Ma do dyspozycji jeden pokój. W budynku brakuje łazienki, a wodę do mycia trzeba podgrzewać na kaflowej kuchni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 17 lipca
pojutrze
19:00 Super Polsat
sobota, 18 lipca
za 3 dni
5:00 Super Polsat
poniedziałek, 20 lipca
za 5 dni
10:30 Super Polsat

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

W starym domu we wsi Liskowate w Bieszczadach mieszka sześcioosobowa rodzina: pani Małgorzata, jej mąż, pan Adam, ich syn, dziewięcioletni Mateusz, oraz córka Mariola ze swoim rocznym synkiem Krystianem. Cała rodzina ma do dyspozycji tylko jeden pokój. W budynku nie ma łazienki, a wodę do mycia trzeba podgrzewać na kaflowej kuchni, służącej też do ogrzewania domu. Mateusz marzy o spokojnym miejscu do nauki. Ciężko pracująca i utrzymująca całą rodzinę pani Małgorzata nie ma miejsca do spokojnego wypoczynku. Pan Adam z powodu ciężkiej choroby nie może pracować. Sytuacja rodziny jest trudna, dlatego w ich domu pojawia się Katarzyna Dowbor wraz z architektem Maćkiem Pertkiewiczem i ekipą budowlaną Artura Witkowskiego.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także