Nasz nowy dom (15)

Nasz nowy dom (15)

reality show Polska 2014   od 7 lat
W skrócie:Na Ursynowie mieszka rodzina Luboradzkich. Magda i Michał są parą od 20 lat i mają siedem córek. Ich mieszkanie jest niefunkcjonalne. Problem ten rozwiąże Katarzyna Dowbor z ekipą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnikami programu są rodziny, mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa, że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych, wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk oraz kierownika robót Sławomira Ciby. Tym razem fachowcy podejmują ekstremalne wyzwanie. Pomagają rodzinom, remontując ich domy w środku zimy. W ciągu pięciu dni muszą zmienić nieprzyjazne lokale w przytulne gniazdka, w których każdy domownik znajdzie swoje miejsce. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

Na warszawskim Ursynowie mieszka 9-osobowa rodzina Luboradzkich. Magda i Michał, oboje całym sercem zaangażowani w działalność społeczną, są parą od ponad 20 lat. W tym czasie doczekali się siedmiu córek. W mieszkaniu, które zajmują brakuje szaf, półek. Zapracowani rodzice nie zastanawiali się do tej pory, co zrobić, by ich lokum stało się bardziej funkcjonalne. Ten problem w 4 dni postara się rozwiązać za nich ekipa dowodzona przez Katarzynę Dowbor.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także