Nasz nowy dom (128)

Nasz nowy dom (128)

reality show Polska 2018   od 7 lat
W skrócie:Na Podkarpaciu mieszka trzypokoleniowa rodzina. W domu nie ma łazienki, prowizoryczna toaleta jest na korytarzu, a wszyscy poza dziadkiem, któremu za sypialnię służy kuchnia, śpią w jednym pokoju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 20 sierpnia
jutro
9:00 Super Polsat (z napisami)
środa, 21 sierpnia
pojutrze
5:00 Super Polsat (z napisami)
czwartek, 29 sierpnia
za 10 dni
16:30 Polsat 2 (z napisami)
piątek, 30 sierpnia
za 11 dni
13:00 Polsat 2 (z napisami)

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to jeszcze problemy ze zdrowiem ma mała Karolina. 10-latka codziennie musi dostawać hormon wzrostu. Katarzynie Dowbor imponuje 19-letni Kuba, który mimo tragicznych warunków w domu osiąga doskonałe wyniki w nauce i dostał się na wymarzone studia. W ich lokalu nie ma łazienki, prowizoryczna toaleta jest na korytarzu, a wszyscy poza dziadkiem, któremu za sypialnię służy kuchnia, śpią w jednym pokoju. Ekipa budowlańców będzie się starała odpowiednio zagospodarować każdy centymetr powierzchni.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także