Nasz nowy dom (12)

Nasz nowy dom (12)

reality show Polska 2014   od 7 lat
W skrócie:28-letnia Anita jest wdową i mamą Rafała. Kobieta ma dom, który razem z mężem dopiero przystosowywali do zamieszkania. Katarzyna Dowbor zamierza przyspieszyć realizację marzenia pani Anity.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnikami programu są rodziny, mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa, że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych, wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk oraz kierownika robót Sławomira Ciby. Tym razem fachowcy podejmują ekstremalne wyzwanie. Pomagają rodzinom, remontując ich domy w środku zimy. W ciągu pięciu dni muszą zmienić nieprzyjazne lokale w przytulne gniazdka, w których każdy domownik znajdzie swoje miejsce. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

28-letnia Anita jest wdową i mamą 5-letniego Rafała. Kobieta ma dom, który razem z mężem dopiero przystosowywali do zamieszkania. Zagubiona młoda mama znalazła gościnny kąt u cioci, która oddała na potrzeby jej i synka dwa pokoje własnego mieszkania. Anita pracuje i każdy grosz odkłada na materiały budowlane, ale wykończenie domu wciąż jest odległe. Katarzyna Dowbor z ekipą zamierza przyspieszyć realizację największego marzenia pani Anity.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także