Nastoletnia Maria Stuart 3 (6)

(Reign: Fight or Flight)

serial obyczajowy USA 2015   od 12 lat
Występują:Adelaide Kane, Toby Regbo, Megan Follows, Anna Popplewell
Reżyseria:Charles Binamé
W skrócie:Maria zostaje zmuszona wesprzeć Katarzynę w staraniach o urząd regentki, mimo że zapłaci za to wysoką cenę. Claude pomaga Leithowi wziąć ślub. Elżbieta nie godzi się z tym, że utraciła Dudleya.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów młodej władczyni Szkocji, która w wieku piętnastu lat zasiadła na królewskim tronie. Maria I Stuart (Adelaide Kane) musi zadbać o interesy swojego kraju na międzynarodowej arenie politycznej i jednocześnie dochować przysięgi narzeczeńskiej. W trzecim sezonie serialu pojawi się jeszcze więcej intryg, tajemnic i dworskich skandali. Produkcja ta należy do gatunku historical fiction. W główną bohaterkę wcieliła się Adelaide Kane, znana z serialu "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak". Na ekranie pojawią się także m.in. Toby Regbo (książę Franciszek II Walezjusz), Megan Follows (królowa Katarzyna Medycejska) oraz Torrance Coombs (Sebastian "Bash" Valuar).

W tym odcinku

Maria zostaje zmuszona wesprzeć Katarzynę w staraniach o urząd regentki, mimo, że przyjdzie jej za to zapłacić wysoką cenę. Tymczasem Claude pomaga Leithowi wziąć ślub. Elżbieta nie może zaakceptować faktu, że utraciła Dudleya.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)