Nastoletnia Maria Stuart 2 (10)

Nastoletnia Maria Stuart 2 (10)

(Reign: Mercy)

serial obyczajowy USA 2014-2015   od 12 lat
Występują:Adelaide Kane, Torrance Coombs, Megan Follows, Toby Regbo
W skrócie:Maria wraz Condém wyrusza na poszukiwanie osób, które ją zaatakowały. Narcisse staje się marionetką Franciszka. Klaudia zostaje otruta. Maria znajduje list Condégo. Jest zaskoczona jego treścią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Maria Stuart (Adelaide Kane) przebywa na francuskim dworze, gdzie oczekuje ślubu z księciem Franciszkiem II Walezjuszem (Toby Regbo). Przyszła królowa Szkocji uczestniczy w niebezpiecznej grze pozorów, lawirując w pajęczynie intryg i seksualnych skandali. Maria stawia czoło zmieniającej się polityce międzynarodowej, jednocześnie chroniąc polityczny sojusz i przysięgę narzeczeńską. Gdy jej uczucia do Franciszka zaczynają rozkwitać, w otoczeniu pojawia się nieślubny brat księcia, Sebastian (Torrance Coombs), który powoli zaczyna kraść jej względy. Razem z Królową Katarzyną Medyceńską (Megan Follows) planuje zapobiec przepowiedniom tajemniczego Nostradamusa i nie doprowadzić do małżeństwa Marii i Franciszka.

W tym odcinku

Maria wraz Condém wyrusza na poszukiwanie osób, które ją zaatakowały. Narcisse staje się marionetką Franciszka. Klaudia zostaje otruta. Maria znajduje list Condégo. Jest zaskoczona jego treścią. Do nadawcy wiadomości przyjeżdża z wizytą jego brat.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)