Narzeczona ze Stambułu (9)

Narzeczona ze Stambułu (9)

(Istanbullu Gelin)

serial obyczajowy Turcja 2017   od 12 lat
Występują:Özcan Deniz, Asli Enver, Ipek Bilgin, Salih Bademci
W skrócie:Esmie udaje się doprowadzić do zaręczyn. Nie może być jednak w pełni usatysfakcjonowana, ponieważ to nie jej pierworodny syn Faruk, a jego młodszy brat Fikret ma poślubić wybraną przez nią kobietę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młoda i skromna śpiewaczka Sureyya (Asli Enver) została wychowana przez ciotkę. Jej dotychczasowe życie nie było łatwe. Kobieta na każdym kroku natrafiała na przeszkody. Mimo ukończenia konserwatorium muzycznego Sureyya śpiewa tylko w chórkach i spotach reklamowych. Życie dziewczyny zmienia się w momencie gdy spotyka na swojej drodze zamożnego biznesmena Faruka (Özcan Deniz). Między parą iskrzy, jednak dźwigająca bagaż przykrych doświadczeń Sureyya boi się zaangażować. Nie chce stać się kolejną zdobyczą przystojnego bogacza. Faruk zrobi jednak wszystko by zdobyć zaufanie urodziwej piosenkarki. Najtrudniejszym z czekających go zadań będzie przekonanie do swojej wybranki innej ważnej w jego życiu kobiety.

W tym odcinku

Esmie wreszcie udaje się doprowadzić do zaręczyn. Nie może być jednak w pełni usatysfakcjonowana ponieważ to nie jej pierworodny syn Faruk, a jego młodszy brat Fikret ma poślubić wybraną przez nią kobietę. W rezydencji Boranów rozpoczynają się przygotowania do wesela. Esma planuje dwie uroczystości. Nie tylko Fikret ma świętować tego dnia zawarcie małżeństwa. Sureyya zachowuje do wszystkich wydarzeń bezpieczny dystans. Z równowagi wytrąca ją dopiero pojawienie się jej adoratora sprzed lat. Do dziewczyny dociera, że nie tylko zaborcza teściowa jest jej wrogiem. Atmosfera gęstnieje z każdą chwilą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także